Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 49–60 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
6.062,10 RSD| Broj gazišta | 4 gazišta |
|---|---|
| Platforma za električare | Da |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 4 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | B200E30 + 2×B101DBOY + B121S20 |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 4 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | CM102E + CM200DK + CM100DY + CM101AC30 + 3×BROZET + BET08201 + BET08START + BET08STOP |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 4 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | DK + DY + DS + DM |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 4 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | MB200E + MB102S20 + 2×MB102DBOD |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 4 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | Prazna kutija (bez glava) |
Nema na lageru
11,00 RSD| Broj otvora | 4 |
|---|---|
| Konfiguracija glava | B100FY + B100FK + B100FS + B100FM |
Na raspolaganju
2.376,46 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 13 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (6-16) 11x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 40 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
1.927,38 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
2.573,22 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 11 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 5x (2,5-6) 4x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
3.268,57 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 7x (2,5-6) 6x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
2.200,76 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog