Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 109–119 od 119 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 5.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Tip dleta | Špicasto dleto |
|---|---|
| Ukupna dužina | 250 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 10 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 87 mm |
| Ukupna dužina | 133 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 5 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 52 mm |
| Ukupna dužina | 86 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 57 mm |
| Ukupna dužina | 93 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 8 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 75 mm |
| Ukupna dužina | 117 mm |
Na raspolaganju
| Opis paketa | USB-C set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | USB-C |
| Punjač / kabl u paketu | USB-C kabl |
| Pakovanje | Kofer za skladištenje |
| Set bitova | 8-delni |
| Držač produžnih bitova | Da |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Vrsta provodnika | Pun presek |
| Sa preklopnom polugom | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Model | GSR 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
| Model | GSR 18V‑90 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) + kopča + držač burgija |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog