Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 30 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
8.712,00 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
8.712,00 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
55,44 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
300,96 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 10mm |
| Širina B [mm] | 10mm |
| Dužina komada [mm] | 250mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
352,44 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 20mm |
| Širina B [mm] | 20mm |
| Dužina komada [mm] | 500mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
542,52 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 30mm |
| Širina B [mm] | 30mm |
| Dužina komada [mm] | 500mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
700,92 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Dužina komada [mm] | 500mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
10.593,00 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
296,44 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 25mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 48m |
Na raspolaganju
372,98 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 50m |
Na raspolaganju
531,67 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 60mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
401,01 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 25mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 60m |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog