Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 30 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 60mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 24m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 80mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 25mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 60mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 80mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 12m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 100mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 12m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 120mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 16m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 6mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 8mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 10mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog