Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–30 od 30 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 12mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 16mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 20mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 25mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Prečnik | D=6mm |
| Pakovanje | 2500 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Prečnik | D=4mm |
| Pakovanje | 5000 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog