Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 115 rezultata
PeštanPeštan 13
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
143.000,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | QF |
| Montaža | Stojeća |
| Boja | Bakar |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
121.000,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | QF |
| Montaža | Stojeća |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
105.600,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | QF |
| Montaža | Stojeća |
| Boja | Hrom |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
39.600,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | QOW |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Hrom |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
41.800,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | QOW |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
52.800,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | QOW |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Bakar |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
18.634,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 300mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
18.634,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 450mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
26.620,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 550mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
31.944,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 650mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
31.944,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 750mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
31.944,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 850mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog