Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 37–48 od 115 rezultata
PeštanPeštan 13
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
12.100,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Crna |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
13.200,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Bakar |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
11.000,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
205,96 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 16 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
205,96 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 16 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
205,96 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 16 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
263,38 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 20 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
263,38 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 20 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
263,38 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 20 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
368,85 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 25 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
368,85 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 25 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
368,85 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 25 mm |
| Oblik isporuke | Kotur 100 m |
| Pakovanje | 1 kotur |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog