Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 87 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 13 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (6-16) 11x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 40 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 11 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 5x (2,5-6) 4x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-25) 7x (2,5-6) 6x (1,5-4) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 100 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 7 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-35) 1x (10-25) 5x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 11 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 7x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 15 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 2x (10-35) 2x (10-25) 11x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 125 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Priključne tačke | 12 |
| Broj konekcija po polu [mm2] | 1x (10-50) 3x (10-35) 7x (2,5-16) 1x (2,5-6) |
| Nazivna Struja IEC [A] | 160 A |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-5 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-10 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog