Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 49–60 od 87 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
77.295,43 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X80X1 |
| Masa [Kg] | 12,4 |
| Presek [mm2] | 640 |
| In na 90 C [A] | 1682 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
96.505,39 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X80X1 |
| Masa [Kg] | 15,3 |
| Presek [mm2] | 800 |
| In na 90 C [A] | 1881 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
119.092,04 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X100X1 |
| Masa [Kg] | 19,1 |
| Presek [mm2] | 1000 |
| In na 90 C [A] | 2227 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
111,54 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS-S 9×6 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
111,54 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS-S 12×8 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
219,71 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS-S 9×19 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
146,52 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 5×16 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Presek [mm2] | 1,5 – 16mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
198,00 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 5×35 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Presek [mm2] | 16 – 35mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
265,32 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 5×70 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Presek [mm2] | 35 – 70mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
332,64 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 5×120 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Presek [mm2] | 70 – 120mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
455,40 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 5×185 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Presek [mm2] | 120 – 185mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
153,75 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×16 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Presek [mm2] | 1,5 – 16mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog