Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 61–72 od 87 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
221,76 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×35 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Presek [mm2] | 16 – 35mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
322,89 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×70 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Presek [mm2] | 35 – 70mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
502,56 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×120 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Presek [mm2] | 70 – 120mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
479,16 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×185 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Presek [mm2] | 120 – 185mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
289,19 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 15M4 |
| Visina H [mm] | 15mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 12mm |
| Navoj [M] | M4 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
347,22 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 20M6 |
| Visina H [mm] | 20mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 15mm |
| Navoj [M] | M6 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
381,38 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 25M6 |
| Visina H [mm] | 25mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 17mm |
| Navoj [M] | M6 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
679,55 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 30M8 |
| Visina H [mm] | 30mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 26mm |
| Navoj [M] | M8 |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
953,57 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 40M8 |
| Visina H [mm] | 40mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 28mm |
| Navoj [M] | M8 |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
1.299,31 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 50M8 |
| Visina H [mm] | 50mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 29mm |
| Navoj [M] | M8 |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
1.633,65 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 60M10 |
| Visina H [mm] | 60mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 42mm |
| Navoj [M] | M10 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.422,07 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 80M12 |
| Visina H [mm] | 80mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 50mm |
| Navoj [M] | M12 |
| Pakovanje | 10 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog