Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 73–84 od 87 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
4.315,63 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 100M12 |
| Visina H [mm] | 100mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 50mm |
| Navoj [M] | M12 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.100,99 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 1/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.032,44 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 1/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
3.641,91 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 2/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.872,76 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 2/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.778,96 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 3/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷3 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
6.126,96 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 3/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷3 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
8.515,71 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 4/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷4 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
11.103,59 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 4/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷4 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.999,80 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP J-5 -10 |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2/1 |
| Debljina [mm] | 5/10mm |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
2.106,46 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 9×6 |
| Dužina [m] | 1m |
| Broj izvoda | 113 |
| Navoj [M] | M4 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.192,93 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 12×8 |
| Dužina [m] | 1m |
| Broj izvoda | 116 |
| Navoj [M] | M5 |
| Pakovanje | 10 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog