Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 2 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
25.073,40 RSD| Nazivna snaga | 1.200 W |
|---|---|
| Kapacitet/dužina sečenja [mm] | 250 mm |
| Brzina lanca (bez opterećenja) | do 12 m/s |
| Masa [Kg] | 4,7kg |
Na raspolaganju
23.190,20 RSD| Nazivna snaga | 1.400 W |
|---|---|
| Prečnik lista / otvora | 190 mm / 30 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.500 min⁻¹ |
| Dubina reza (90° / 45°) | 70 mm / 50 mm |
| Masa [Kg] | 4,2 kg |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog