Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
17.521,90 RSD| Model | GUS 12V-300 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 700 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | PVC (sa 4 Ah): 300 m |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
24.491,50 RSD| Model | GWG 12V-50 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 15.000 min⁻¹ |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Ključ; stezna čaura 6 mm |
Na raspolaganju
27.454,90 RSD| Model | GWG 12V-50 S |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 15.000 min⁻¹ |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Ključ; stezna čaura 6 mm; L-BOXX ulošci |
Na raspolaganju
17.748,50 RSD| Model | GWS 12V-76 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 19.500 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 76 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; 1× Carbide Multi Wheel; 2× Inox 76 mm |
Na raspolaganju
34.635,70 RSD| Model | GWS 12V-76 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 19.500 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 76 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | Štitnik; dodatne ploče; ulošci |
Na raspolaganju
22.160,60 RSD| Model | GWS 14-125 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.800 – 11.500 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 1.400 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, štitnik, štitnik za sečenje sa kopčom, prirubnica, VC drška |
Na raspolaganju
| Model | GWS 1400 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.800 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 1.400 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ploča za grubu obradu, ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, štitnik |
Na raspolaganju
41.131,20 RSD| Model | GWS 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Štitnik; drška; ključ; navrtka |
Na raspolaganju
25.166,90 RSD| Model | GWX 18V-10 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška; štitnik |
Na raspolaganju
22.174,90 RSD| Model | GWS 18V-10 P |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka |
Na raspolaganju
55.545,60 RSD| Model | GWS 18V-10 P |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136N |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka |
Na raspolaganju
37.492,40 RSD| Model | GWX 18V-10 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 4.500 – 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška VC; štitnik; štitnik za sečenje (plastika) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog