Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GWS 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; drška; ključ; navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
46.462,90 RSD| Model | GWS 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Štitnik; drška; ključ; navrtka |
Na raspolaganju
| Model | GWS 7-115 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 720 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, dodatna drška, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 7-125 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 720 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 220 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, dodatna drška, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 9-125 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.800 – 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 900 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 220 V |
| Dodaci | Štitnik, ključ za navrtke, dodatna drška |
Na raspolaganju
23.992,10 RSD| Model | GWX 18V-10 P |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška VC; štitnik |
Na raspolaganju
37.492,40 RSD| Model | GWX 18V-10 PSC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 4.500 – 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška VC; štitnik; štitnik za sečenje (plastika) |
Na raspolaganju
45.622,50 RSD| Model | GWX 18V-15 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.400 – 9.800 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška VC; štitnik |
Na raspolaganju
92.127,20 RSD| Model | GWX 18V-15 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.400 – 9.800 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 8.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V-160 |
| Dodaci | Drška VC; štitnik |
Na raspolaganju
| Prečnik | 6 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Na raspolaganju
| Prečnik | 8 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Kombinovani set 4× 4.0 Ah + 2× 8.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 + 8.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog