Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
42.238,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 18V-285 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GSB 185-LI (udarna bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
41.182,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 18V-285 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GSR 185-LI (bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
131.987,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSB 18V-65 (udarna bušilica-odvrtač) + GBH 18V-26 (SDS-plus čekić bušilica) + GWS 18V-11 (ugaona brusilica Ø125) + GSA 18V-LI (sabljasta/univerzalna testera) + GLI 18V-1200 C (radno svetlo 1200 lm) |
| Konfiguracija akumulatora | 3 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V-160 |
| Pakovanje | XL‑BOXX |
Na raspolaganju
50.608,80 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSB 18V-65 (udarna bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica 115 mm) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch tašna (srednja) |
Na raspolaganju
| Platforma | Bosch Professional 12V |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 120-LI (bušilica-odvrtač) + GDR 120-LI (udarni odvijač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 12V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 1210 CV |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
17.743,00 RSD| Platforma | Bosch Professional 12V (kompatibilno i sa 10,8 V) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 120-LI (bušilica-odvrtač) + GLI 12V-300 (radna lampa) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 12V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 1210 CV |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
31.675,60 RSD| Platforma | Bosch Professional 12V |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 12V-15 (bušilica-odvrtač) + 8× ručni alati (univerzalna klešta, bočni sekač 160 mm, špicangle, 5× odvijač: SL 3.5×75, SL 4.5×100, SL 6.5, PH1×100, PH2×125) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 12V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 12V-20 |
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
Na raspolaganju
147.244,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-110 C (bušilica-odvrtač) + GKS 18V-68 GC (kružna testera) + GSA 18V-28 (sabljasta/univerzalna testera) |
| Konfiguracija akumulatora | 1 × ProCORE18V 4,0 Ah + 2 × ProCORE18V 5,5 Ah |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Pakovanje | 2 × L-BOXX 238 + 1 × L-BOXX 136 |
Na raspolaganju
48.853,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-45 (bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica 115 mm) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch tašna (srednja) |
Na raspolaganju
73.879,30 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-45 (bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica 115 mm) + GBH 18V-22 (SDS-plus čekić bušilica) |
| Konfiguracija akumulatora | 3 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |
Na raspolaganju
80.243,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-50 (bušilica-odvrtač) + GBH 18V-26 (SDS-plus čekić bušilica) |
| Konfiguracija akumulatora | 1 × ProCORE18V 4,0 Ah + 1 × ProCORE18V 8,0 Ah |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
Na raspolaganju
52.784,60 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-65 + GDR 18V-215 |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog