Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
82.366,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-65 (bušilica-odvrtač) + GDX 18V-285 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GBH 185-LI (SDS-plus čekić bušilica) |
| Konfiguracija akumulatora | 3 × 5,0 Ah (18 V) |
| Punjač | GAL 12V/18V-80 |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |
Na raspolaganju
35.268,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-65 (bušilica-odvrtač) + GWS 18V-11 (ugaona brusilica 125 mm) |
| Pribor u setu | PRO Multi Material rezna ploča 125×1×22,23 mm + Pick and Click komplet nastavaka 45 delova |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
67.899,70 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-65 (bušilica-odvrtač) + GWS 18V-8 (ugaona brusilica Ø125) + GBH 18V-22 (SDS-plus čekić bušilica) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |
Na raspolaganju
64.407,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GSR 18V-90 C (bušilica-odvrtač) + GDR 18V-220 C (udarni odvijač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
30.878,10 RSD| Uređaji u setu | GWT 20 (otvorena torba za alat) + 8× ručni alati (3× odvijač, 9-delni imbus set, bočni sekač, bravarski čekić, skalpel s uvlačivim sečivom, magnetni libel) |
|---|---|
| Pakovanje | Torba GWT 20 |
Na raspolaganju
34.318,90 RSD| Opis paketa | Solo baterija 12.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 12.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Solo baterija 15.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 15.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Na raspolaganju
7.698,90 RSD| Opis paketa | Solo baterija 2.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 2.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 3.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
10.118,90 RSD| Opis paketa | Solo baterija 4.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
25.848,90 RSD| Opis paketa | Solo baterija 4.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 36 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog