Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1261–1272 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 102 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 5,6mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 108 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 5,6mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 114 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 6,5mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 120 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 6,4mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 126 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 132 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 9,2mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 202 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 5,6mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 208 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 5,6mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 214 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 6,6mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 220 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 6,6mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 226 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 9,1mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 232 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 10mm |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog