Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 133–144 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-5 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-10 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Tip | Usisivač za suvo/mokro (Wet/Dry Extractor) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Nazivna snaga | 1.250 W |
| Protok vazduha (turbina) | 65 l/s |
| Podpritisak (turbina) | 200 mbar |
| Zapremina posude bruto | 25 l |
| Zapremina posude neto | 21 l |
| Zapremina posude voda neto | 15 l |
| Zapremina kese neto | 20 l |
| Filter | HEPA H13 + veliki predfilter |
Na raspolaganju

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog