Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 349–360 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
116.026,90 RSD| Model | GBH 18V‑45 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (kofer) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 12,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.740 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, tuba, krpa |
Na raspolaganju
190.070,10 RSD| Model | GBH 18V‑45 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×12.0 Ah ProCORE + GAL 18V‑160 C + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 12,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.740 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, tuba, krpa, GCY 42 |
Na raspolaganju
19.789,00 RSD| Model | GBH 240 |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑plus |
| Napon/Snaga [V/W] | 790 W |
| Energija udarca [J] | 2,7 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.200 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 4-24 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 16-68 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, graničnik 210 mm |
Na raspolaganju
92.480,30 RSD| Model | GBH 5-40 DCE |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.150 W |
| Energija udarca [J] | 8,8 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.500–2.980 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 12-40 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 40-90 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, tuba sa mazivom, krpa |
Na raspolaganju
88.387,20 RSD| Model | GBH 6-42 C |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.300 W |
| Energija udarca [J] | 9,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 3.050–3.150 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 12-42 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 100 mm |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
117.214,90 RSD| Model | GBH 8-45 DV |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.500 W |
| Energija udarca [J] | 12,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.475–2.700 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 12-45 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 125 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, tuba sa mazivom, krpa |
Na raspolaganju
16.447,20 RSD| Model | GBM 10 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 600 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–2.600 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 1–10 mm (navoj 1/2″) |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 10 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 25 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 10 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 20 Nm |
| Dodaci | Brzostezna glava 1–10 mm |
Na raspolaganju
43.239,90 RSD| Model | GBM 13 HRE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 550 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Klasična 1,5–13 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 20 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 60 Nm |
| Dodaci | Dodatna drška; klasična glava 1,5–13 mm |
Na raspolaganju
32.210,20 RSD| Model | GBM 13-2 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 750 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–1.000 / 0–3.200 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 / 8 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 32 / 20 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 20 / 12 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 39,5 / 12,5 Nm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik 210 mm; brzostezna 13 mm |
Na raspolaganju
37.743,20 RSD| Model | GBM 1600 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 850 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–630 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Klasična 3–16 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 16 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | Bez |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 11 Nm |
| Dodaci | Klasična glava 16 mm; ključ; dodatna drška |
Na raspolaganju
187.332,20 RSD| Model | GBM 50-2 |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.200 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 50–250 / 100–510 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | MT2 (DIN 228), magnetna baza |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 50 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | Bez |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | Bez |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | Bez |
| Dodaci | Set pribora; rezervoar; ključevi; držač; omča |
Na raspolaganju
15.066,70 RSD| Model | GBM 6 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 350 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–4.000 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna (kompakt) |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 6,5 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 15 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 8 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 12,3 Nm |
| Dodaci | Brzostezna glava |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog