Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 409–420 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 32mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 45,9mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 52,7mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
| Model | GEX 12V-125 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu, 1× C430 P120, brusni tanjir 125 mm |
Na raspolaganju
| Model | GEX 12V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 32 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 5,0 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 8.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 6.000 – 16.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 2,50 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,44 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 2× brusni tanjir 32 mm (čičak + lepljivi) |
Na raspolaganju
| Model | GEX 12V-77 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 77 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 8.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 6.000 – 16.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,52 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
| Model | GEX 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,93 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu |
Na raspolaganju
| Model | GEX 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,93 kg |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Vreća za prašinu |
Na raspolaganju
| Model | GEX 18V-125 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,10 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu, 1× C430 P120, brusni tanjir 125 mm |
Na raspolaganju
| Model | GEX 18V-150-3 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 150 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 3,0 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 10.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1.50 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,40 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Zaštitni prsten 150 mm, kutija za prašinu, 1× C470 P120 |
Na raspolaganju
| Model | GEX 18V-150-3 |
|---|---|
| Pakovanje | L-BOXX 162 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 150 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 3,0 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 10.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1.50 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,40 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Zaštitni prsten 150 mm, kutija za prašinu, 1× C470 P120 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog