Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 529–540 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
38.286,60 RSD| Model | GSC 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 3.600 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,3mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Šestougaoni ključ; listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
49.619,90 RSD| Model | GSC 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 3.600 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,3mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | Šestougaoni ključ; listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
86.582,10 RSD| Model | GSC 18V-16 E |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 3.200 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,6 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
60.531,90 RSD| Model | GSC 18V-16 E |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 3.200 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | Čelik 400 N/mm²: 1,6 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Listovi (gornji+donji) |
Na raspolaganju
74.933,10 RSD| Model | GSH 5 CE |
|---|---|
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.150 W |
| Energija udarca [J] | 8,3 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.510–2.870 min⁻¹ |
| Pakovanje | Profi kofer |
| Dodaci | Špic dleto 400 mm, tuba sa mazivom, dodatna drška, krpa |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V-20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC set (X/M/E/W + adapter) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 180-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | Set burgija + bitova |
Na raspolaganju
19.916,60 RSD| Model | GSS 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu; 1× C470 120 |
Na raspolaganju
27.110,60 RSD| Model | GSS 12V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća; osnovna 80×130; delta 100×150; ploča 113×101; alat za probijanje rupa |
Na raspolaganju
37.485,80 RSD| Model | GSS 12V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 3 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 8.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 6.000 – 16.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 2× brusni tanjir Ø32 (lepljivi/čičak) |
Na raspolaganju
20.829,60 RSD| Model | GSS 18V-10 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | Bez |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 22.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Kutija sa mikro-filterom; alat za probijanje rupa; 1× C470 K120; osnovna ploča 113×101 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog