Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 541–552 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
25.961,10 RSD| Model | GSS 18V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu; osnovna ploča 80×130; 1× C470 120 |
Na raspolaganju
33.260,70 RSD| Model | GSS 18V-13 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 1,6 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća; osnovna 80×130; delta 100×150; ploča 113×101; alat za probijanje rupa |
Na raspolaganju
| Model | GSS 18V-18 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 10.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu; 1× C470 120 |
Na raspolaganju
| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
17.211,70 RSD| Model | GTB 12V‑11 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj baterija | Nema |
| Kapacitet [Ah] | Bez baterije |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci ( u kompletu ) | Nema |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Nema na lageru
31.678,90 RSD| Model | GTB 12V‑11 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci ( u kompletu ) | 1/2 uložak za uređaj |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
33.262,90 RSD| Model | GTB 12V‑11 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci ( u kompletu ) | 1/2 uložak za uređaj + 1/2 uložak za punjač i akumulator |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
23.758,90 RSD| Model | GTB 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj baterija | Nema |
| Kapacitet [Ah] | Bez baterije |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci ( u kompletu ) | Bit PH2 (1×) |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
43.822,90 RSD| Model | GTB 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci ( u kompletu ) | Kopča za kaiš; Držač za burgije; Bit PH2 (1×) |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
55.438,90 RSD| Model | GTB 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj baterija | 2 |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Dodaci ( u kompletu ) | Kopča za kaiš; Držač za burgije; Bit PH2 (2×); Nastavak GMA 55 |
| Tip alata | Akumulatorski odvrtač za suvu gradnju |
| U isporuci svih varijanti | 1 x bit odvrtača PH 2 |
Na raspolaganju
73.892,50 RSD| Model | GTH 18V-38 M |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Tip eksera/spajalice | Uske spajalice, 18 ga (1,2 mm) |
| Dužina spajalice [mm] | 10–38 mm |
| Širina stezaljke | 5,8 mm |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
77.720,50 RSD| Model | GTH 18V-38 M |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Tip eksera/spajalice | Uske spajalice, 18 ga (1,2 mm) |
| Dužina spajalice [mm] | 10–38 mm |
| Širina stezaljke | 5,8 mm |
| Sistem okidanja | Sekvencijalno + kontakt (auto) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog