Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 553–564 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani podesivi roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani podesivi roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Slow |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roler „arm“, Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roler „arm“, Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Slow |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Slow |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Na raspolaganju
17.521,90 RSD| Model | GUS 12V-300 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Broj hodova (min-1) | 700 min⁻¹ |
| Kapacitet sečenja (maks.) | PVC (sa 4 Ah): 300 m |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
24.491,50 RSD| Model | GWG 12V-50 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 15.000 min⁻¹ |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Ključ; stezna čaura 6 mm |
Na raspolaganju
27.454,90 RSD| Model | GWG 12V-50 S |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 15.000 min⁻¹ |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 50 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Ključ; stezna čaura 6 mm; L-BOXX ulošci |
Na raspolaganju
17.748,50 RSD| Model | GWS 12V-76 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 19.500 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 76 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; 1× Carbide Multi Wheel; 2× Inox 76 mm |
Na raspolaganju
34.635,70 RSD| Model | GWS 12V-76 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 19.500 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 76 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | Štitnik; dodatne ploče; ulošci |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog