Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 589–600 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
23.992,10 RSD| Model | GWX 18V-10 P |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška VC; štitnik |
Na raspolaganju
37.492,40 RSD| Model | GWX 18V-10 PSC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 4.500 – 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška VC; štitnik; štitnik za sečenje (plastika) |
Na raspolaganju
45.622,50 RSD| Model | GWX 18V-15 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.400 – 9.800 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Drška VC; štitnik |
Na raspolaganju
92.127,20 RSD| Model | GWX 18V-15 SC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.400 – 9.800 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 8.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V-160 |
| Dodaci | Drška VC; štitnik |
Na raspolaganju
| Prečnik | 6 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Na raspolaganju
| Prečnik | 8 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Na raspolaganju
1,41 RSD| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 1mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
1,41 RSD| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 1,5mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crna |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
1,66 RSD| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 8mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
2,68 RSD| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 4mm |
| Dužina | 10mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Siva |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
11,00 RSD| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 6mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Žuta |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
11,00 RSD| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 10mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog