Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 757–768 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 29 ( 18-25mm ) |
| Pakovanje | 50 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 36 ( 25-32mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 42 ( 32-38mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Crna |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | PG 48 ( 37-44mm ) |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Crna |
Nema na lageru
| Opis paketa | Kombinovani set 4× 4.0 Ah + 2× 8.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 + 8.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Kompaktni brzi punjač 4 A (12 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| MAX Struja [A] | 4A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2010 – 10 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2016 – 16 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2001 – 1.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 5-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2002 – 2.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 5-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2004 – 4 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 5-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog