Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 781–792 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2001 – 1.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2002 – 2.5 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2004 – 4 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
55,00 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Nominalni presek | 2006 – 6 mm² |
| Tehnologija konekcije | CAGE CLAMP® |
| Vrsta mostića | 3-pin mostić |
| Boja | Svetlo siva |
Na raspolaganju
10.243,20 RSD| Model | KS 3000 + FSN SA |
|---|---|
| Tip pribora | Set za kružne rezove + adapter za vođicu |
| Funkcije / namena | Merenje radijusa i vođeno kružno/krivo sečenje |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
Na raspolaganju
3.520,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Crna |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
3.960,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Bakar |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
3.300,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 225 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 10 |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 300 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 6-8 |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NC |
| Domet detekcije | 2 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NO |
| Domet detekcije | 2 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog