Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 817–828 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M12 x 1,5 |
| Pakovanje | 250 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M16 x 1,5 |
| Pakovanje | 250 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M20 x 1,5 |
| Pakovanje | 250 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M25 x 1,5 |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M32 x 1,5 |
| Pakovanje | 100 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M40 x 1,5 |
| Pakovanje | 10 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M50 x 1,5 |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Veličina EN60423 | M63 x 1,5 |
| Pakovanje | 5 komada |
| Boja | Siva |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Spirala “brza” |
| Dimenzije | ø110x500mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Spirala “brza” |
| Dimenzije | ø140x 600mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Dupla spirala |
| Dimenzije | ø130x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog