Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 829–840 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
2.200,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Dupla spirala |
| Dimenzije | ø95x500mm |
| Navoj | SDS |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
2.090,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø95x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.760,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø90x500mm |
| Navoj | SDS |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
880,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø80x500mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.320,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Okrugli mikser |
| Dimenzije | ø90x600mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.672,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Kavez mikser |
| Dimenzije | ø120x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
2.035,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Kavez mikser |
| Dimenzije | ø100x500mm |
| Navoj | SDS |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
1.210,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Kavez mikser |
| Dimenzije | ø100x500mm |
| Navoj | Cilindrični |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Na raspolaganju
4.114,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Obrazac / Tip vrha | Trostruka spirala |
| Dimenzije | ø135x600mm |
| Navoj | M14 |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za mešanje svih vrsta maltera, lepkova, boja i drugih građevinskih smeša |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | NPN |
| Priključak | 1 m kabl |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | NPN |
| Priključak | M12 |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | NPN |
| Logika | NC |
| Površina | Touch |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog