Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 841–852 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | NPN |
| Logika | NO |
| Površina | No-Touch |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | PNP |
| Logika | NO |
| Površina | No-Touch |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | PNP |
| Priključak | 1 m kabl |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | PNP |
| Priključak | M12 |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | PNP |
| Priključak | M12 |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Momentary |
|---|---|
| Izlaz | PNP |
| Logika | NC |
| Površina | Touch |
Na raspolaganju
| Prečnik | 3 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 4 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
10,99 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1201 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
10,73 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1207 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
9,66 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1213 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 17,2mm |
| Pakovanje | 200 komada |
Na raspolaganju
8,81 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1219 |
| Presek [mm2] | 2,5 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| L1 [mm] | 15,7mm |
| Pakovanje | 200 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog