Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 901–912 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
| Opis paketa | Paket 4× 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 60mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 80mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 12m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 100mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 12m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 120mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 16m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 25mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 48m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 50m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 60mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 25mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 60m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 60mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 24m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 60mm |
| Širina B [mm] | 80mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog