Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 913–924 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 25mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 80mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Širina zuba [mm] | 5,5mm |
| Širina otvora [mm] | 4,5mm |
| Dužina komada [m] | 2m |
| Boja | RAL7030 |
| Pakovanje [m] | 20m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Professional |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Professional Teflon |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Hobby |
| Materijal | Plastika |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Standard |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog