Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 49–60 od 115 rezultata
PeštanPeštan 13
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
1.003,44 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 20 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 25 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
1.003,44 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 20 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 25 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
1.003,44 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 20 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 25 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
1.542,35 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 25 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 20 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
1.542,35 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 25 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 20 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
1.542,35 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 25 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 20 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
2.452,21 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 32 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 14 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
2.452,21 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 32 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 14 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
2.452,21 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 32 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 14 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
3.909,86 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 40 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 10 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
3.909,86 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 40 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 10 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
3.909,86 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 40 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 10 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog