Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 61–72 od 115 rezultata
PeštanPeštan 13
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
5.967,98 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 50 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 8 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
5.967,98 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 50 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 8 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
5.967,98 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 50 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 8 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
9.579,37 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 63 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 5 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
9.579,37 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 63 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 5 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
9.579,37 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 63 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 5 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
13.363,26 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 75 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 3 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
13.363,26 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 75 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 3 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
13.363,26 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 75 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 3 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
19.369,39 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 90 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 2 cevi (snop) |
| Boja | Zelena |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
19.369,39 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 90 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 2 cevi (snop) |
| Boja | Bela |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
19.369,39 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Prečnik | Ø 90 mm |
| Oblik isporuke | Šipka 4 m |
| Pakovanje | 2 cevi (snop) |
| Boja | Siva |
| Radni pritisak [PN] | PN 10 |
| Materijal | PP-R ( Fluidterm ) otporan do +95 °C |
| Garancija | 5 godina |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog