Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1201–1212 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP PR2000 |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Turbo punjač 16 A (18 V, 1 slot) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 16A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Nema na lageru
| Opis paketa | Turbo punjač 16 A sa BT nadzorom (18 V, 1 slot) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 16A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QOW-TS |
| Termostatska | Da |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Bakar |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QOW-TS |
| Termostatska | Da |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QOW-TS |
| Termostatska | Da |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Hrom |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QOW |
| Termostatska | Ne |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QOW |
| Termostatska | Ne |
| Montaža | Usponska |
| Boja | Hrom |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QIW |
| Termostatska | Ne |
| Montaža | Uzidna |
| Boja | Bakar |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QIW |
| Termostatska | Ne |
| Montaža | Uzidna |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QIW |
| Termostatska | Ne |
| Montaža | Uzidna |
| Boja | Hrom |
| Garancija | 5 godina |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog