Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1213–1224 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QIW-TS |
| Termostatska | Da |
| Montaža | Uzidna |
| Boja | Bakar |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QIW-TS |
| Termostatska | Da |
| Montaža | Uzidna |
| Boja | Hrom |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | QIW-TS |
| Termostatska | Da |
| Montaža | Uzidna |
| Boja | Crna |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Univerzalni punjač 8 A (14,4–36 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 14,4 –36 V |
| MAX Struja [A] | 8A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
| Opis paketa | USB-C set |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 3,6 V |
| Baterija | Integrisana Li-ion |
| Konektor za punjenje | USB-C |
| Punjač / kabl u paketu | USB-C kabl |
| Pakovanje | Kofer za skladištenje |
| Set bitova | 8-delni |
| Držač produžnih bitova | Da |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 1 |
| Materijal | Aluminijum |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 2 |
| Materijal | Aluminijum |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 3 |
| Materijal | Aluminijum |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 1 |
| Materijal | Plastika |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 2 |
| Materijal | Plastika |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Broj sekcija [vakum] | 3 |
| Materijal | Plastika |
| Prečnik vakum gume | ø 118 mm |
| Namena | Podizanje i postavljanje keramičkih, granitnih, staklenih materijala sa glatkom površinom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 80mm |
| Prečnik svežnja | 14mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog