Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 121–132 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Tip glave (ugrađeni element) | BDHM + BDDK |
|---|---|
| Kontakti uključeni | C3BK NO + C4BK NC |
Nema na lageru
11,00 RSD| Tip glave (ugrađeni element) | BDS20 + BDDY (+ BEB) |
|---|---|
| Kontakti uključeni | 2× C3BK NO |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja | Bela |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC/DC | 100-230 V AC |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja | Bela |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC/DC | 12-30 V AC/DC |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja kućišta | Bela |
|---|---|
| Osvetljenje | Da |
| Boja kapice | Bela (sa crvenim simbolom) |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja kućišta | Bela |
|---|---|
| Osvetljenje | Ne |
| Boja kapice | Crna (štampa) |
Na raspolaganju
| Tip uređaja | Beskontaktni tester napona (NCV) |
|---|---|
| Opseg detekcije | Dvostruki opseg: 24–1000 V AC ili 90–1000 V AC |
| IP zaštita | IP67 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog