Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 133–144 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Materijal testere | BI-METAL (BIM) |
|---|---|
| Širina [mm] | 19 mm |
| Debljina [mm] | 0,9 mm |
Na raspolaganju
3.691,38 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 1370 |
| Hilzne [max] | do 6mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
11.710,27 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 1371 |
| Hilzne [max] | do 10mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
2.342,14 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC RIP 8 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5/10mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
3.354,58 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-5 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
4.266,91 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | BOC KIT 8-10 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 12 komada |
Na raspolaganju
| Namena | Drvo / Metal / Kamen / Plastika |
|---|---|
| Tip bitova | PH / PZ / S / T / H |
| Dimenzije burgija | Ø 2–10 mm |
Na raspolaganju
| Tip bitova | PZ2 |
|---|---|
| Dužina | 152 mm |
| Namena | Univerzalno zavrtanje (drvo/metal) |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 15 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 60 mm |
| Ukupna dužina | 90 mm |
Na raspolaganju
25.073,40 RSD| Nazivna snaga | 1.200 W |
|---|---|
| Kapacitet/dužina sečenja [mm] | 250 mm |
| Brzina lanca (bez opterećenja) | do 12 m/s |
| Masa [Kg] | 4,7kg |
Na raspolaganju
26.398,90 RSD| Tip | Usisivač za suvo/mokro (Wet/Dry Extractor) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Nazivna snaga | 1.250 W |
| Protok vazduha (turbina) | 65 l/s |
| Podpritisak (turbina) | 200 mbar |
| Zapremina posude bruto | 25 l |
| Zapremina posude neto | 21 l |
| Zapremina posude voda neto | 15 l |
| Zapremina kese neto | 20 l |
| Filter | HEPA H13 + veliki predfilter |
Na raspolaganju
| Model | GBS 18V-75 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dimenzije brusne trake | 75 × 533 mm |
| Brzina trake (bez opterećenja) | 200 – 320 min⁻¹ |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog