Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 181–192 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 8 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 165 mm |
Na raspolaganju
| Materijal testere | CARBIDE (CT) |
|---|---|
| Širina [mm] | 25 mm |
| Debljina [mm] | 1,1 mm |
Na raspolaganju
1.320,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
Na raspolaganju
2.860,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 3 |
Na raspolaganju
18.634,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 300mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
18.634,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 450mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
26.620,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 550mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
31.944,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 650mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
31.944,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 750mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
31.944,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 850mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
31.944,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Čelik AISI 304 |
| Dužina | 950mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
18.634,00 RSD| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Serija | Confluo Premium Line |
| Materijal | Crno staklo |
| Dužina | 300mm |
| Tip | Linearni slivnik |
| Garancija | 5 godina |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog