Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 229–240 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F35H15 |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F35H7Z |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN F35H15Z |
| Tip šine | Perforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H7 |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H15 |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | El. galv |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H7Z |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 20 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | DIN NF35H15Z |
| Tip šine | Neperforirana |
| Završna obrada | Cinkovana |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Crna |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Peštan |
|---|---|
| Model | Q |
| Montaža | Zidna |
| Boja | Bakar |
| Materijal | Mesing + bakarni finiš, Mesing + hrom finiš, Mesing + mat crni finiš |
| Garancija | 5 godina |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog