Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 685–696 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Žuto-zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-11-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 11 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-B |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ITB 80-15-G |
| Nazivna struja [A] | 80 A |
| Broj izvoda | 15 |
| Boja | Zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3X9X0,8 |
| Masa [Kg] | 0,5 |
| Presek [mm2] | 21,6 |
| In na 90 C [A] | 172 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X9X0,8 |
| Masa [Kg] | 0,9 |
| Presek [mm2] | 43,2 |
| In na 90 C [A] | 257 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X13X0,5 |
| Masa [Kg] | 1,41 |
| Presek [mm2] | 65 |
| In na 90 C [A] | 337 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 4xX15,5X0,8 |
| Masa [Kg] | 1,1 |
| Presek [mm2] | 49,6 |
| In na 90 C [A] | 295 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 6 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog