Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 709–720 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X40X1 |
| Masa [Kg] | 7,72 |
| Presek [mm2] | 400 |
| In na 90 C [A] | 1123 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 3x50X1 |
| Masa [Kg] | 3,3 |
| Presek [mm2] | 150 |
| In na 90 C [A] | 698 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 4 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X50X1 |
| Masa [Kg] | 6 |
| Presek [mm2] | 300 |
| In na 90 C [A] | 1006 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 3 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X50X1 |
| Masa [Kg] | 7,8 |
| Presek [mm2] | 400 |
| In na 90 C [A] | 1173 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X50X1 |
| Masa [Kg] | 9,61 |
| Presek [mm2] | 500 |
| In na 90 C [A] | 1323 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 8X80X1 |
| Masa [Kg] | 12,4 |
| Presek [mm2] | 640 |
| In na 90 C [A] | 1682 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X80X1 |
| Masa [Kg] | 15,3 |
| Presek [mm2] | 800 |
| In na 90 C [A] | 1881 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X100X1 |
| Masa [Kg] | 19,1 |
| Presek [mm2] | 1000 |
| In na 90 C [A] | 2227 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 101 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 107 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 109 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 5,5mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 113 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog