Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 793–804 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | PNP |
| Logika | NC |
| Domet detekcije | 2 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | PNP |
| Logika | NO |
| Domet detekcije | 2 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M18 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NO |
| Domet detekcije | 5 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M30 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NC |
| Domet detekcije | 10 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M30 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NC |
| Domet detekcije | 10 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M30 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NO |
| Domet detekcije | 10 mm |
Na raspolaganju
3.817,00 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 1330 |
| Hilzne [max] | 50mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
10.593,00 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
11.660,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Maks. dužina sečenja [mm] | 610 mm |
| Maks. debljina pločice [mm] | 12 mm |
| Masa [Kg] | 6,38 kg |
| Tip | Ručna mašina za sečenje keramičkih pločica |
| Materijal postolja | Metal |
| Preciznost sečenja | ±1 mm |
| Sistem lomljenja | Profesionalni sistem sa jednim potezom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
39.160,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Maks. dužina sečenja [mm] | 910 mm |
| Maks. debljina pločice [mm] | 16 mm |
| Masa [Kg] | 14,5 kg |
| Tip | Ručna mašina za sečenje keramičkih pločica |
| Materijal postolja | Metal |
| Preciznost sečenja | ±1 mm |
| Sistem lomljenja | Profesionalni sistem sa jednim potezom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
36.080,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Maks. dužina sečenja [mm] | 1220 mm |
| Maks. debljina pločice [mm] | 16 mm |
| Masa [Kg] | 21,5 kg |
| Tip | Ručna mašina za sečenje keramičkih pločica |
| Materijal postolja | Metal |
| Preciznost sečenja | ±1 mm |
| Sistem lomljenja | Profesionalni sistem sa jednim potezom |
| Zanati | Keramičari |
Na raspolaganju
6.611,11 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Tip | 5391 |
| Hilzne [max] | 6-16 mm2 |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog