Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 925–936 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Metal |
| Model | Nazubljeni |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Plastični „blunt“ opružni lever, 7 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Plastični podesivi roller arm Ø18 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Plastični roler „arm“, Ø18 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Plastični roler „lever“, Ø22 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Plastični roler „arm“, Ø18 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja | Plava |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC/DC | 100-230 V AC |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja | Plava |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC/DC | 12-30 V AC/DC |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 16 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog