Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1189–1200 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
1.320,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 4m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
1.353,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 2m |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
2.993,32 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Termostat | Da |
| Tip termostata | Jednostruki |
Na raspolaganju
6.149,17 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Termostat | Da |
| Tip termostata | Dvostruki |
Na raspolaganju
5.576,78 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Termostat | Da |
| Tip termostata | Dvostruki |
Na raspolaganju
2.993,32 RSD| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Termostat | Da |
| Tip termostata | Jednostruki |
Na raspolaganju
0,52 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Prečnik | D=6mm |
| Pakovanje | 2500 komada |
Na raspolaganju
0,25 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Prečnik | D=4mm |
| Pakovanje | 5000 komada |
Na raspolaganju
2.106,46 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 9×6 |
| Dužina [m] | 1m |
| Broj izvoda | 113 |
| Navoj [M] | M4 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.192,93 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 12×8 |
| Dužina [m] | 1m |
| Broj izvoda | 116 |
| Navoj [M] | M5 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
1.687,41 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 13-6-20 |
| Dužina | 215mm |
| Broj izvoda | 20 |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
1.890,12 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MRS 2×24 |
| Dužina | 230mm |
| Broj izvoda | 2X24 |
| Pakovanje | 1 komad |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog