Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1165–1176 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Prečnik | 5 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 52 mm |
| Ukupna dužina | 86 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 6 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 57 mm |
| Ukupna dužina | 93 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 8 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 75 mm |
| Ukupna dužina | 117 mm |
Na raspolaganju
31,41 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 6mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
42,76 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 8mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
54,40 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 10mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
73,72 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 12mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
100,30 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 16mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
148,16 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 20mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
296,66 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 25mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Stayput |
|---|---|
| Izlaz | NPN |
| Priključak | 1 m kabl |
Nema na lageru
11,00 RSD| Funkcije | Stayput |
|---|---|
| Izlaz | NPN |
| Priključak | M12 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog