Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1237–1248 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
37,62 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 7,6mm |
| Dužina | 450mm |
| Prečnik svežnja | 130mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
49,41 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 7,6mm |
| Dužina | 540mm |
| Prečnik svežnja | 159mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
78,53 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,0mm |
| Dužina | 810mm |
| Prečnik svežnja | 245mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
121,07 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,0mm |
| Dužina | 1020mm |
| Prečnik svežnja | 295mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
235,65 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,0mm |
| Dužina | 1530mm |
| Prečnik svežnja | 460mm |
| Boja | Bela |
| UV zaštita | Ne |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
1,23 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 80mm |
| Prečnik svežnja | 14mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
1,19 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 100mm |
| Prečnik svežnja | 20mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
2,15 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 120mm |
| Prečnik svežnja | 27mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
2,46 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 160mm |
| Prečnik svežnja | 40mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
5,26 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 3,6mm |
| Dužina | 200mm |
| Prečnik svežnja | 52mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
5,74 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 3,6mm |
| Dužina | 300mm |
| Prečnik svežnja | 106mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
7,60 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 4,8mm |
| Dužina | 250mm |
| Prečnik svežnja | 65mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog