Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1273–1284 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
22,10 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 314 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 3,5mm |
| W1 [mm] | 8,1mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
19,29 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 320 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 4mm |
| W1 [mm] | 8,1mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
20,86 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 326 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 5mm |
| W1 [mm] | 9mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
20,81 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 332 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 11mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
29,79 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 338 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 6mm |
| W1 [mm] | 15,2mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
34,44 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 344 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 19mm |
| Boja | Žuta |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
49,81 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
62,24 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 3 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
99,50 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 5 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
92,95 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 60 komada |
Na raspolaganju
111,72 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 3 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 30 komada |
Na raspolaganju
186,56 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Broj polova | 5 |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
| Sa preklopnom polugom | Da |
| Pakovanje | 15 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog