Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1297–1308 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja | Žuta |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC/DC | 100-230 V AC |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja | Žuta |
|---|---|
| Napon napajanja [V] AC/DC | 12-30 V AC/DC |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja kućišta | Žuto-Crna |
|---|---|
| Uređaj u kutiji [tip] | CPDE |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja kućišta | Žuto-Crna |
|---|---|
| Uređaj u kutiji [tip] | CPDEE |
Na raspolaganju
11.392,70 RSD| Model | GLI 18V-800 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 800 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,5 kg |
| Bluetooth | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
27.982,90 RSD| Model | GSB 18V‑50 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.800 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog