Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1069–1080 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 1,9 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | INOX + metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 76 × 1,0 × 10 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | INOX + metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 1,9 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
| Tip | Rezna ploča |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 230 × 3,0 × 22,23 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Right-angle key (ključ pod pravim uglom) |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Boja kućišta | Bela |
|---|---|
| Osvetljenje | Da |
| Boja kapice | Zelena |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Safety door hinge (šarka za vrata) |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Na raspolaganju
16.388,90 RSD| Opis paketa | Šestostruki sekvencijalni punjač 8 A (18 V, 6 slotova) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 8 (po slotu) |
| Broj slotova | 6 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 1× 4.0 Ah + GAL 80 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 2× 15 Ah + EXAL 160 turbo |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 15.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Set 2× 2.0 Ah + punjač 4 A (12 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 2.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 12V‑40 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
11.548,90 RSD| Opis paketa | Set 2× 3.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Kapacitet [Ah] | 3.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog