Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1093–1104 od 1427 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
6.126,96 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 3/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷3 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
8.515,71 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 4/10T |
| Polovi | T (3P) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷4 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
11.103,59 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP 4/10TN |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷4 |
| Debljina [mm] | 10mm |
| Pakovanje | 1 SET |
Na raspolaganju
4.999,80 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP J-5 -10 |
| Polovi | T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1÷2/1 |
| Debljina [mm] | 5/10mm |
| Pakovanje | 2 komada |
Na raspolaganju
55.860,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 180-LI (SDS-plus čekić bušilica) + GDX 180-LI (udarni odvijač/ključ 2-u-1) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Torba |
Na raspolaganju
100.152,80 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 187-LI (SDS-plus čekić bušilica) + GWS 18V-10 (ugaona brusilica Ø125) + GSR 18V-50 (bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | XL‑BOXX |
Na raspolaganju
145.110,90 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 18V-22 (SDS-plus čekić bušilica) + GBH 18V-36 C (SDS-max čekić) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × ProCORE18V 8,0 Ah |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Pakovanje | L-BOXX 136 + XL-BOXX |
Nema na lageru
93.305,30 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GBH 18V-26 (SDS-plus čekić bušilica) + GDX 18V-200 (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GWS 18V-10 (ugaona brusilica Ø125) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| Pakovanje | Bosch torba (srednja) |
Na raspolaganju
37.996,20 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDR 18V-215 (udarni odvijač) + GSB 185-LI (udarna bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
37.803,70 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDR 18V-215 (udarni odvijač) + GSR 185-LI (bušilica-odvrtač) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 2,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
46.468,40 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 180-LI (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GSR 18V-50 (bušilica-odvrtač, brushless) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 5,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Profi kofer |
Na raspolaganju
50.535,10 RSD| Platforma | Bosch Professional 18V (AMPShare) |
|---|---|
| Uređaji u setu | GDX 180-LI (udarni odvijač/ključ 2-u-1) + GWS 180-LI (ugaona brusilica 125 mm) |
| Konfiguracija akumulatora | 2 × GBA 18V 4,0 Ah |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Pakovanje | Profi kofer |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog